RSG Enkhuizen.
Grote blauwe letters op de houten gevel, en de naam binnen op balie en glas.
We lezen elke aanvraag zelf en reageren binnen 24 uur. · ★ 4,7 op Google
Zo hebben we het aangepakt.
Voor RSG Enkhuizen zetten we de naam van de school groot op de gebogen houten gevel. De blauwe letters RSG zijn van ver te zien, ook vanaf de fietsenstalling. Boven de hoofdingang staat de naam nog een keer op de luifel, met Enkhuizen in het rood.
Letters van dit formaat plaats je niet vanaf een trapje. Onze monteurs werkten vanaf een rolsteiger en zetten elke letter los vast op de houten latten.
Binnen kwam de tekst Een levende school, een school voor je leven op de ontvangstbalie, en staat RSG Enkhuizen groot in zandstraalfolie op de glazen wand ernaast. Meer voorbeelden vind je bij gevelreclame en raamfolie binnen.
Bekijk het werk van dichtbij.










Meer van dit soort werk.
elke tegel is eigen werk: ontwerp, productie en montage onder één dak
Bekijk alle projecten →Iets soortgelijks nodig?
Vertel ons wat je wilt laten opvallen, dan krijg je snel een eerlijk voorstel. Zonder verplichtingen.
- Rechtstreeks contact met de makers
- Eigen werkplaats in Enkhuizen
- Premium folie van 3M en Avery, jaren zichtbaar
- Reactie binnen 24 uur
Liever direct iemand spreken?
0228 35 19 60